איך לעשות את השימי בריקודי בטן

רקדניות בטן צריכות לדעת לעשות שימי כדי לבצע את הריקוד. זוהי תנועה צדדית מיוחדת עם הירכיים או הישבן, היוצרת תנועות שונות שמתרוצצות כלפי מטה.

שימי יכול להיות קשה, אבל יש כמה שלבים וטכניקות פשוטים שעוזרים לרקדנים לשלוט במהלך הצד היפה הזה.

הצעד הראשון הוא למצוא את הגאווה שלך. שמור על זה פשוט, מותק.

התחל בצעד אחד ארוך קדימה עם רגל שמאל ולאחר מכן קח את רגל ימין וחצה אותה על שמאל לפני שאתה עושה צעד באורך מלא קדימה על שתי כפות הרגליים, מכופף מעט כל ברך כאילו אתה נשען אל מישהו כך שהם שומעים טוב יותר מעבר לכתף ימין. כשאתם מיישרים את הברכיים – זה ה”שימי” ופוגעים בגלוטים האלה! נראה טוב!

כל מה שאתה צריך לעשות הוא “לנער עד הסוף עד שהמקום המאושר הדמיוני שלך מנסה לקום”.

אם אתה רק התחלת בריקודי בטן, הנה כמה טיפים שיעזרו לך ללמוד איך לעשות שימי.

-לחץ על המשקל שלך לתוך העקבים.

-חבק את העץ החזק הזה עם הירכיים הפנימיות ושרירי הבטן.

-הניף את הירכיים כמה פעמים כמו אלמנט הקשה שמספק את הקצב.

-מתחילים שוכחים לרוב מכלי הקשה, זה יקל עליהם הרבה יותר.

השימי הוא אחת הטכניקות החשובות ביותר בריקוד בטן. ניתן להשתמש ב-5 הקווים המנחים הבאים כדי ללמד את התלמידים כיצד לעשות שימי:

בצע את השימי בצעדים קטנים.

הכרחי שרקדנים יזכרו לא להישען לאחור לפני תחילת הצעד. ניצול צעד פשוט וחזק יעזור ללומדים להרגיש מקורקעים בגופם וימנע מהם להתרחב יתר על המידה. יש להשאיר אותה או ראש ישר עם כתפיים רפויות. רקדנים רוצים לשמור על אושר חשב בכל המסלול שלהם, אז מייצגים את האושר כלפי חוץ!

התחל על ידי הרמת רגל אחת באלכסון קדימה והרפי אותה כאילו היא מבצעת צעד שימון ממשי תוך שמירה על פלג גופה העליון אנכי. בעת המעבר לסט הבא אנו מרימים רגל אחת למעלה, דרך בעיטה אלכסונית נוספת קדימה תוך ביצוע תנועת ירך חלופית ואז חוזרים למצב הקודם הזה תוך מתיחת הידיים כלפי חוץ לפנינו. עיסוי אירוטי בעכו

curraddleafpe1971